Warsztat wokalny - prowadzący Michał E-Shu Szerląg

Utworzono dnia 08.12.2020

Ostatni już raz w projekcie „Spotkania z kulturą z czterech stron świata” w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 Świętokrzyskie, mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Michała E-Shu.

Grupa kolejny raz miała okazję do integracji i poznania tajników pracy nad emisją głosu.

Magiczne warsztaty WOKALNE poprowadził Michał E-Shu Szerląg:

dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto)

nagrał 9 albumów przy użyciu wyłącznie swojego głosu

od 10 lat prowadzi warsztaty w kraju i za granicą pracując z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż

Michał E-Shu odnajduje pierwotne techniki śpiewu rozsiane po całym świecie i przekazuję je dalej.

Czerpie z niezliczonych tradycji, m.in. Tuwy, Mongolii, Tybetu czy Inuitów pokazuję jak wejść do tego świata.