Warsztat bębniarski - prowadzący Michael Jones

Utworzono dnia 08.12.2020

Dwa dni warsztatów

- poznać podstawy gry na bębnach, ponadto poznaliśmy nazewnictwo tych niezwykłych instrumentów, a także daliśmy się ponieść muzyce i skomponowaliśmy własny rytmiczny utwór. Miła niespodzianka to wizyta koordynatorki Anny Czubek i Marcina Janaszka kierownika działu animacji i edukacji kulturowej z Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Niezwykle ważne jest wsparcie przy każdych działaniach projektowych, dzięki którym potwierdza się słuszność naszych działań, dobrze wymienić cenne doświadczenia

Na warsztatach bębniarskich będziecie mogli odkryć rytmy afrykańskie nauczycie się podstaw gry na instrumentach typu conga, djembe, bongosy, darabuka czy instrumenty świata.

Zajęcia poprowadzi multiinstrumentalista Michael Jones obywatel świata który grał i nagrywał z wieloma wybitnymi polskimi artystami. Gra w Polsce i na świecie.